Magic Girls
Hellau here. ;*
Bun venit pe un forum pe care nu te vei plictisii. Suna a cliseu nu ? Fa-ti cont si lasa-ne sa iti dovedim !

AcasaAcasa  HomeHome  FAQFAQ  MembriMembri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  ParteneriParteneri  

Distribuiţi | 

Yvonette Daphne Rose

In jos 
AutorMesaj
C.
Designer
Designer

feminin Postari : 2976
Activitate : 7226
I'm : back.

MesajSubiect: Yvonette Daphne Rose   Joi 5 Mai - 12:35

Numele meu este Yvonette Daphne Rose. M-am nascut intr-o seara geroasa de iarna, 15 Ianuarie mai exact.
Acum? Am 17 ani.
Unii ar spune ca sunt "orfana", deoarece parintii mei au murit, insa eu nu ma simt asa.
Ma simt doar singura. Foarte, foarte singura.
[Dau si party singura.]
Traiesc intr-un apartament cu doua camere, mai mult decat destul pentru o singura persoana.
Acum putin timp am aflat ca parintii mei erau vampiri. Cam de pe vremea Razboiului Civil (asa se explica si numele meu incredibil de vechi)
Mama era om cand m-a nascut, insa, fiind pe moarte, tata a trebuit sa o transforme in vampir.
Si m-au crescut pe mine, copil uman, 17 ani neimpliniti, invatand sa se hraneasca doar cu animale si stapanindu-si setea de sange.
Insa au murit. Nu stiu sigur cum, insa stiu ca trupurile lor erau moarte. Probabil un tarus infipt in inima...insa incerc sa nu ma mai gandesc.

Mdea...poate va ganditi cum de inca mai traiesc de pe vremea Razboiului Civil, nu? Mdea...asta ma intreb si eu, isna probabil mereu va fi un mister. Nu i-am intrebat la timp si acum...nah...nu mai am ocazia.

Insa, unde mi-e capul, nu v-am spus alte chestii: de exeplu, imi puteti spune Yve. Pana rostiti "Yvonette", Yve e mult mai usor si mai practic.

Mm...corect. Nu prea mai am ce spune despre mine...in afara de detaliile fizice. Ei bine, mai jos sunt eu (tipa cu parul in bucle, saten si lung, ochii caprui, nimic foarte special):

...and more...
Sus In jos
http://alittleaftermidnight.tumblr.com/

Yvonette Daphne Rose
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Magic Girls :: Inscrieri RPG-
Mergi direct la: