Magic Girls
Hellau here. ;*
Bun venit pe un forum pe care nu te vei plictisii. Suna a cliseu nu ? Fa-ti cont si lasa-ne sa iti dovedim !

AcasaAcasa  HomeHome  FAQFAQ  MembriMembri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  ParteneriParteneri  

Distribuiţi | 

A dark night

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
^Micky^
Bebe mic
Bebe mic

feminin Postari : 48
Activitate : 2405

MesajSubiect: A dark night   Mar 12 Iul - 9:36

- Just me and Criss S.R.L. ♥ -

Cerul se intuneca din ce in ce mai tare in timp ce un vant rece si uscat incepu sa bata. Urma sa fie o noapte urata.
De cand fusesem trimisa sa lupt cu demonii ,viata mi se innegrise uluitor de mult. Nu ma temeam de ei ,insa pastram inlauntrul meu tensiune. Si tensiunea nu aducea nimic bun. Speram ca toata chestia asta sa se termine odata ,desi stiam ca mai trebuie sa astept.
Si in acea liniste amenintatoare ,se auzi un chicotit. Am scos sabia din teaca ,pregatita de lupta daca va fi nevoie.
Toc-toc-toc. Toc-toc-toc.
Mana ce tocmai imi atinse umarul ma uimi.
Sus In jos
C.
Designer
Designer

feminin Postari : 2976
Activitate : 6943
I'm : back.

MesajSubiect: Re: A dark night   Mar 12 Iul - 23:11

- Ce face un Inger pe taramul Demonilor? intreba Desiree, uimita ca acea fata a incalcat linia Granitei pentru putin.
Nu stia ca Ingerii se infiltreaza asa de usor pe taramul celalalt. Adica avea la cunostinta ca Demonii faceau asta, insa Ingerii nu. Niciodata.

Dess o privea pe fata incruntata. Chipul sau angelic avea mici gropite in piele, iar ochii sai negri se marira.
Sus In jos
http://alittleaftermidnight.tumblr.com/
^Micky^
Bebe mic
Bebe mic

feminin Postari : 48
Activitate : 2405

MesajSubiect: Re: A dark night   Mier 13 Iul - 1:07

Un demon. Ii simteam mirosul puternic invadandu-mi narile ,un miros ce nu il puteam suporta. Intrebarea pe care mi-o pusese ma uimi ,vocea ei sunandu-mi destul de cunoscuta.
"Sunt aici pentru a va trimite un mesaj ,un mesaj foarte important."
Se astepta ca demonul sa zica ceva ,sau sa ii raspunda printr-un gest oarecare. Dar nu o facu.
Incercam sa nu ma incrunt ,si sa par neutra la faptul ca ma aflam la mai putin de 2 m de un demon. Era ceva total nou pentru mine ,ceva la care visasem de cand fusesem in fasa.
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: A dark night   

Sus In jos

A dark night
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Magic Girls :: Angels and Demons-
Mergi direct la: