Magic Girls
Hellau here. ;*
Bun venit pe un forum pe care nu te vei plictisii. Suna a cliseu nu ? Fa-ti cont si lasa-ne sa iti dovedim !

AcasaAcasa  HomeHome  FAQFAQ  MembriMembri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  ParteneriParteneri  

Distribuiţi | 

Calm down, take it easy...

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Inque~
Membru
Membru

masculin Postari : 467
Activitate : 2778
I'm : Honey bee <3

MesajSubiect: Calm down, take it easy...   Joi 21 Iul - 13:09

De ce venise in acel loc? Nu stia. Stia doar ca se afla acolo. Probabil ca visase pana atunci la tot felul de idiotenii si nu-si daduse seama cum ajunsese acolo. Dar era in regula, era vegetatie si nimic nu-l relaxa mai tare ca asta. De fapt, el era mereu relaxat. Nu se stresa niciodata cu nimic. Un pierde-vara, nimic mai mult. Lupte, razboaie, arme... Nu erau de el. Isi petrecea zilele dormind sau admirand puful zburator al papadiilor, pana intr-un tarziu cand isi dadea seama ca ii era foame. Oare de cand nu mai mancase si cat era ceasul? Nu mai conta si ii era si lene sa se mai ridice acum de jos sa se duca sa manance. Si pentru ce sa mearga sa mai manance cand oricum, intorcandu-se inapoi, i se va face foame iar de la efort. Nu, mai bine ramanea linistit acolo, intins pe iarba, molfaind la un fir ce nu avea niciun gust, dar care lui i se parea delicios. Inspira aerul curat, lasandu-i vantul sa-i umble prin par. Asta da viata!...

Ultima editare efectuata de catre ~Ink in Joi 21 Iul - 13:29, editata de 1 ori
Sus In jos
Choco Freak <3
Membru
Membru

feminin Postari : 402
Activitate : 2698
I'm : always dreaming

MesajSubiect: Re: Calm down, take it easy...   Joi 21 Iul - 13:21

Se plictisise sa tot umble brambura prin oras, asa ca schimba directia spre campul de antrenament. Nu era un fan al razboiului dntre ingeri si demoni, dar adora sa isi antreneze puteriel. Fiind un maestru al umbrelor existau tot felul de noi tehnici si descantece pe care le putea infata.
    Ajunse intr-un final in camp. Merse spre zona lui preferata de antrebament si vazu pe cineva tolanit pe iarba. Se apropie cu grija, iar cand isi dadu seama cine era, un ranjet ii acoperii fata.
    -Jun, trezirea! Ce e cu tine aici? Isi intreba el cel mai bun prieten. Desi aveau personalitatile destul de diferite, Jun un pierde-vara, el un tip destul de activ. Cei doi demoni devenisera prieteni buni inca din prima zi in care s-au cunoscut.
Sus In jos
Inque~
Membru
Membru

MesajSubiect: Re: Calm down, take it easy...   Joi 21 Iul - 13:49

Auzi de undeva din stanga lui pasi si deschise un ochi cand isi vazu prietenul, apoi il inchise la loc.
    -Da-te mai incolo, imi iei soarele.
    Nu ca ar fi vrut sa se bronzeze, dar ii placea foarte mult soarele. SI cam tot ce tinea de natura. Mai molfai putin la firul de iarba, de parca ar fi fost cine stie ce delicatesa. Pentru cateva secunde nu-i dadu atentie, parca ii era lene sa vorbeasca. Sau sa faca orice altceva. Se decise, intr-un final, sa ii raspunda, asa ca isi deschise lent buzele.
    -Imi fac exercitiile zilnice. Tu?
    Asa le spunea de fiecare data cand era intrebat. Isi facea exercitiile si exersase mult lenea.
Sus In jos
Choco Freak <3
Membru
Membru

MesajSubiect: Re: Calm down, take it easy...   Joi 21 Iul - 14:02

Incepu sa chicoteasca, exercitii pe naiba. Intr-un fel sau altul, prin lenea lui, Jun reusea mereu sa il amuza. Poate de asta ii era si simpatic.
    -Vroiam sa exersez o vraja noua. am gasita o carte veche plina de descantece. Te tenteaza macar putin sau imi bat gura degeaba? intreba el usor sarcastic trantindu-se pe iarba. Incercase de nenumarate ori sa-l faca pe Jun sa se antreneze cu el, dar a avut mai multe esecuri decat reusite la capitolul asta.
    Incepu sa scotoceasca prin saculetul din spinare pana cand gasi gustarile pe care si le facuse. Ii smulse lui Jun firul de iarba dintre dinti si incepu sa agite cutia cu mancare prin fata lui.
    -Hai, molfaici, nu sunt eu cine stie ce bucatar, dar astea sigur sunt mai bune decat iarba. sai te-ai facut vegetarian si ai uitat sa ma anunti.
Sus In jos
Inque~
Membru
Membru

MesajSubiect: Re: Calm down, take it easy...   Joi 21 Iul - 14:09

Fusese mereu un bun ascultator si ii placea compania lui Kyo. Turuia despre vraji, despre viata si ingeri si antrenamente, iar lui ii placea. Nu il lasa doar pe el sa vorbeasca, dar ii placea sa il auda vorbind.
    Deschise ochii cand firul ii fu smuls si imediat isi puse la ochi mana, pentru ca ii intrase soarele. Zambi si cu greu se ridica in fund. Era lent in tot ce facea, in afara de gandit. Ce altceva mai bun de facut avea, oricum, in afara de asta? Lua cutia cu mancare din mana lui si incpeu sa i desfaca incet.
    -Nu-mi spune ca pentru mine le-ai facut, spuse si lua o gustare.
    O mirosi o clipa mai intai, apoi o baga in gura si incepu sa o mestece incet, savurand-o. Asa facea de fiecare data cu mancarea si toata lumea era nervoasa ca se misca prea incet. Dar ii placea sa fie asa. Prea multa graba in lume, el isi traia viata de demon din plin, asa considera. Urechea sa se misca automat cand o buburuza se aseza pe ea. Era lunguiata si iesea doar putin afara din par.
Sus In jos
Choco Freak <3
Membru
Membru

MesajSubiect: Re: Calm down, take it easy...   Vin 22 Iul - 0:12

Il privi mancand si se bucura ca ii placea. Stia de obiceiul lui Jun de a manca incet asa ca nu zise nimic. El unu manca destul de repede, dar daca era vorba de ceva ce chiar ii placea, savura fiecare inghititura.
    -De fapt, initial erau pachetul meu, da se vede pe tine ca iti e foame, spuse el ranjind batjocoritor.
    Desi se cunosteau de mult, inca il durprindea faptul ca Jun rezista sa il auda vorbind despre vraji si descantece. Il durea fix in cot de razboi iar antrenamentele le facea de placere.
    -Data viitoare e randul tau sa gatesti. Nu accept nicio scuza! spuse el mai in gluma, mai in serios furand ceva din cutie.
Sus In jos
Inque~
Membru
Membru

MesajSubiect: Re: Calm down, take it easy...   Vin 22 Iul - 4:16

Kyo se pricepea la gatit, era obisnuit cu asta. Stia ca orice avea sa gateasca, lui avea sa ii placa. El era un lenes si jumatate, ii era prea lene sa se invarteasca prin bucatarie sau ceva. Daca se apuca de gatit, sigur era ceva ce nu necesita mare lucru de facut. Adica, asa cum le spunea el, bulgari. Erau niste bile de coca dulce pe care le punea la cuptor si pe care le dadea apoi prin diverse chestii dulci, ca siropul, ciocolata sau zaharul.
    -Inseamna ca iti plac mult bulgarii mei pentru ca altceva nu stiu sa gatesc, spuse inca molfaind la gustarea pe care o avea in mana.
    Desi pe fata lui nu se citea incantarea, i se parea totul delicios, lucru care ii caracteriza mancarea lui Kyo, dupa parerea lui. Sau poate ca nu era el pretentios. Practic, manca orice ii dadea, atata timp cat era comestibil.
    -Cred ca prefer sa gatesti tu.

ooc: Reteta e din capul meu, am inventat-o pe loc. Dar probabil ca asa se fac si gogosile.
Sus In jos
Choco Freak <3
Membru
Membru

MesajSubiect: Re: Calm down, take it easy...   Vin 22 Iul - 10:19

Il privi cum mananca si mai ca ii venea sa sara in sus. Stia ca lui Jun ii placea mancarea lui si se bucura mult vazandu-l ca mananca noua lui reteta. Ce facuse el acolo era ceva ce el numise Stratificari. Practic era aluat, carne si legume puse in straturi. Il asezonase cu felii de portocale pentru ai da un aspect simpatic.
    Cand auzi de bulgarii lui Jun, privirea i se lumina. Ii placeau mult mai ales cei de ciocolata. Se linse involuntar pe buze numai gandindu-se la ei.
    -Normal ca imi plac. Nu sunt eu ala care te pune cel putin o data pe saptamana sa-i prepari? Ai face bine sa faci multi, stii ce foame de lup am dupa antrenamente. De fapt, eu mereu am foame de lup, da asta nu e important, spuse el furand din nou din cutie. Ti-am spus ca nu accept nicio scuza, asa ca nu scapi de gatit, ha!
OOC: Reteta este inventata.

Ultima editare efectuata de catre Wolf's rage in Sam 23 Iul - 4:43, editata de 1 ori
Sus In jos
Inque~
Membru
Membru

MesajSubiect: Re: Calm down, take it easy...   Vin 22 Iul - 10:51

Il observa lingandu-si buzele si zambi. Totusi, nu vedea nimic special in bulgarii lui, asa ceva putea face si Kyo. Dar se bucura ca ii placeau.
    -Bine, fac. Dar stii ca poti sa le faci si tu, nu-i mare lucru. De-asta le si fac.
    Mai lua o stratificare si o baga in gura, molfaind-o incet. Chiar ii fusese foame, abia acum isi daduse seama cat de foame ii fusese. Mancarea lui Kyo mereu avusese efectul asta asupra lui. Crezuse la un moment dat ca punea ceva in ea ca sa o faca sa dea dependenta.
    Apoi se ridica de pe jos in picioare si se intinse, ca si cand ar fi muncit o gramada, lasand sa i se vada o bucatica din abdomen.
    -Stai cu mine sa dormi sau te antrenezi?
Sus In jos
Choco Freak <3
Membru
Membru

MesajSubiect: Re: Calm down, take it easy...   Vin 22 Iul - 11:03

-Daca ii fac eu nu ies la fel de buni. Nu stiu cum fac dar mereu sunt foarte dulci cei pe care ii fac eu, se planse el punand bot.
    Il privi ridicandu-se si cand ii vazu abdomenul ochii ii sclipira din nou si mana ii tremura putin. Nu stia inca de ce dar vroia sa ii atinga abdomenul
    -Cred ca ma antrenez. Ba chiar te provoc si pe tine la un corp la corp. Nu accept refuzuri si nici scuze ca ai abosit dupa trei lovituri.
    Vorbise pe un ton autoritar. Stia metodele prietenului sau de a eveda din astfel de situatii. Cu el insa nu ii mergea mereu.
    Se ridica de jos si isi lasa arcul si sagetile pe pamant. Se scutura putin si isi stranse pumnii luand o pozitie de lupta. Ochii continuau sa-i luceasca si un zambet ii flutura pe buze.
Sus In jos
Inque~
Membru
Membru

MesajSubiect: Re: Calm down, take it easy...   Vin 22 Iul - 11:25

Ii auzi bataile inimii mai intensificate acum, ciudat. Isi lasa bratele jos si se aseza din nou pe iarba, stramband din nas.
    -Nici gand. Chiar nu vreau, serios.
    Un alt motiv pentru car enu voia in afara de lene, era faptul ca tot ce auzea, auzea intensificat. Iar zgomotele ii omorau urechile, nu le putea suferi. Ar fi trebuit sa-si bandajeze urechile.
    -Stii ca imi curge sange din urechi de fiecare data cand ma lupt. Serios, e prea mult zgomot, chiar nu te afecteaza?
    Credea ca toata lumea e ca el si nu intelegea de ce era diferit. Era ciudat. Dar nu se obosise sa intrebe, doar statuse departe de restul si plecase in natura. Se intorcea seara acasa cand totul era in liniste.
Sus In jos
Choco Freak <3
Membru
Membru

MesajSubiect: Re: Calm down, take it easy...   Vin 22 Iul - 11:47

Facu ochii mari si se aseza pe iarba in fata lui . Cum putuse sa uite de puterile prietenului sau? Chiar asa de ignorant era? Pe el nu il afectau zgomotele din timpul luptei. Nu avea un super-auz ca si Jun asa ca uneori uita motivul principal pentru cre prietenul sau nu se antrena.
    -Scuze, Jun, am uitat. Ce ai tu se numeste super-auz iar pe mine nu ma afecteza absolut deloc. E la fel ca in cazul spatiilor intunecoase. Eu vad absolut tot ce este in ele iar tu nu, ii explica el punandu-i o mana pe brat. Chiar imi pare rau, mai murmura el in timp ce ii venea sa isi traga una pentru cat de uituc era.
    O fi fost el un demon plin de energie, dar uneori mai putea renunta la rutina lui. Sau putea incerca.
    Ridica ochii spre el si il privi serios.
    -Ce ai vrea sa facem?

Ultima editare efectuata de catre Wolf's rage in Sam 23 Iul - 4:42, editata de 1 ori
Sus In jos
Inque~
Membru
Membru

MesajSubiect: Re: Calm down, take it easy...   Vin 22 Iul - 13:49

Poate ca avea un super-auz, poate ca de-asta auzea inclusiv insectele care mergeau. Il privi putin surprins.
    -Super-auz...
    Se mai gandi putin, poate ca chiar era asa. Ii veni instantaneu itnrebarea "la ce imi foloseste?", dar isi dadu seama ca putea asculta natura si tot ce se intampla in ea. Totusi, nu putea sa stea pe campul de batalie decat cu urechile bandajate sau ceva.
    -Nu stiu..., spuse putin ganditor si absent. Crezi ca ar trebui sa-mi bandajez urechile uneori? Dar nu cand sunt aici, ci printre altii.
Sus In jos
Choco Freak <3
Membru
Membru

MesajSubiect: Re: Calm down, take it easy...   Vin 22 Iul - 13:59

Isi inclina putin capul si il privi confuz. Isi imagina cum ar fi aratat Jun cu urechile bandajate. Scutura apoi puternic din cam ca sa alunge ciudata imagine.
    -Sa-ti bandajezi urechile? De ce naiba? La ce ti-ar folosi? Pe mine unul ma doare in cot de razboie si nici pe tine nu te vad prea gata sa te lupti. asa ca nu ar avea rost. Plus ca ai arata putin ciudat. Ti-ai mai si strica frumusetea naturala degeba.
    Cand isi dadu seama ce suse, isi acoperi gura cu mainile, se inrosi si inima incepu sa-i bat mai repede. Isi mai facusera complimenta si inainte, da asta sunase ciudat chiar si pentru el. Nici nu stia de unde ii venise chestia aia. Da, Jun arata bine, dar de la asta pana la a fi frumos era ceva de mers.
    Oricum nu isi mai putea retrage spusele. Tacu si astepta sa vada reactia prietenului sau.
Sus In jos
Inque~
Membru
Membru

MesajSubiect: Re: Calm down, take it easy...   Vin 22 Iul - 14:09

Probabil ca avea dreptate si trebuia sa si le lase asa. Cand ii auzi ultima fraza, se uita catre el si ii auzi inima batand cu putere, iar faptul ca isi tinea mainile la gura si il privrea asa era putin ciudat. Incepu sa isi puna intrebari... Ce naiba, niciodata nu se mai gandise la asa ceva.
    Il privi banuitor si insistent pentru cateva secunde, asa cum obisnuia sa priveasca lumea. Kyo se speriase de propriile cuvinte. Daca nu era ceva la mijloc, nu ar fi reactionat asa. Si ii simtea inima batand de parca ar fi avut capul lipit de pieptul lui. Hotari sa ignore cuvintele si reactia lui... doar pentru moment. Avea sa-l testeze imediat.
    -Cred ca ai dreptate..., spuse intorcandu-si privirea in alta parte. Dar in oras se urla, se scapa diverse lucruri, sunt constructii, se fac antrenamente... Aud tot, spuse si il privi, ca si cand i-ar fi dat de inteles ca stia totul despre el. Ceea ce nu-i chiar un lucru bun, continua intorcandu-si din nou privirea in alta parte.
Sus In jos
Choco Freak <3
Membru
Membru

MesajSubiect: Re: Calm down, take it easy...   Vin 22 Iul - 14:19

Rasufla usurat. Jun se pare ca ignorase ultima fraza. Incerca sa se puna in locul lui si incepu saa se gandeasca ce ar putea face, orice numai bandaje nu.
    -Ai putea sa-ti pui dopuri sau nu stiu. Hmmm, poti sa iei Mp3-ul meu si sa ascumti muzica. Are memorie mare si iti poti face un fisier cu ce vrei tu, daca nu iti place ce ascult eu. Orice numai sa nu iti bandajezi urechile, te rog!
    Acel "te rog" iesise mult mai plangaret decat ar fi vrut el. Il lasa sa treaca totusi.
    -Sincer, uneori mi-ar placea sa aud tot. Nu asa mereu, ci doar atunci cand am nevoie.
Sus In jos
Inque~
Membru
Membru

MesajSubiect: Re: Calm down, take it easy...   Vin 22 Iul - 14:30

Inca se gandea la faza de adineaori, dar in general era inexpresiv, asa ca nu prea isi putea da Kyo seama de asta. Se intinse pe iarba si inchise ochii.
    -Nu pot sa ascult muzica la mp3, e infernal. Chiar daca dau la minim. Poate am sa-mi iau niste dopuri sau poate am sa mi le fac... nu stiu.
    Trase aer in piept si apoi il dadu afara, inspirand aerul curat. Auzi o pasare care tocmai isi lua zborul. Era frumos sa asculte falfaitul unor aripi ca acelea.
    -E frumos sa stai in natura si sa auzi tot... sa stii tot. Dar printre oameni, in oras, nu e. Sunt galagiosi, nu stiu sa se relaxeze si urla mereu.
    Se gandi apoi sa il testeze, asa ca se ridica in fund si se apropie de el. Isi puse mainile de o parte si de alta a picioarelor lui si isi apropie buzele de gatul lui, suflandu-i apoi usor. Inima lui se potolise, dar voia sa o auda batand din nou. Era ciudat, spera sa-si gaseasca raspounsul. Si nu stia exact ce raspuns voia.
Sus In jos
Choco Freak <3
Membru
Membru

MesajSubiect: Re: Calm down, take it easy...   Vin 22 Iul - 14:39

Vroia sa zica ceva dar se opri cand il vazu apropiindu-se. Cand ii simti rasuflarea pe gat inchise involuntar ochii iar inima lui incepu din nou sa bata cu putere.
    -J-Jun, ce f-faci?
    Se balbaise? De ce facuse asta? De ce ii placuse cand respiratia lui Jun ii atinse gatul? De ce? De ce?
    Mintea lui era plina de "de ce"-uri la care nu gasea raspuns. Nu cand el era asa aproape. Se uita spre Jun si inghiti usor in sec.
    Ce naiba? Nu ii era frica de el. Cum sa ii fie? Doar era prietenul lui cel mai bun, nu?
Sus In jos
Inque~
Membru
Membru

MesajSubiect: Re: Calm down, take it easy...   Vin 22 Iul - 14:44

Ii simti din nou inima batandu-i cu putere si se indeparta de el. Auzise bine tonul acela al lui si se si balbaise. Era clar, intelesese. Il privi serios, incercand sa-l studieze mai mult, ca si cand nu ar fi fost sigur de raspunsul ca ii era servit pe tava.
    -Aveai o insecta, am auzit-o de pe iarba. De ce iti bate inima asa? Ce credeai?
    Mintise, dar doar pentru a-i vedea reactia. Trebuia sa stie. Oare Kyo chiar se gandea la el in felul acela? Si daca era asa, cum trebuia sa reactioneze? Incepu sa isi faca un rationament rapid, singurul lucru la care se misca repede, dar era inca in asteptarea raspunsului sau. Il privea serios fix, ca si cand l-ar fi acuzat indirect de o crima.
Sus In jos
Choco Freak <3
Membru
Membru

MesajSubiect: Re: Calm down, take it easy...   Vin 22 Iul - 14:55

O insecta? Atat? Cum de nu o simtise? Nu suporta insectele si ar fi simtito miscurand pe gatul lui. Stai putin, ce spusese Jun de inima? Oare chiar batuse mai tare? Din noi ii aparura acei "de ce"-uri asa ca scutura din cap ca sa ii alunge.
    -La nimic, mi s-a parut putin ciudat atat, spuse el uitandu-se oriunde numai la Jun nu.
    -Puteai sa imi spui ca aveam o gaa pe gat. Nu era nevoie sa o sufli.
    Ridica din nou ochii spre el, dar senzatia de ai devreme ii reveni in minte. Inima lui sigur o luase putin mai repede, din nou. De ce i se intampla asta? Il cunostea pe Jun de ani de zile. De ce de la o simpla discutie despre auz, prietenul lui ajunsese sa il inttrige asa mult?
Sus In jos
Inque~
Membru
Membru

MesajSubiect: Re: Calm down, take it easy...   Sam 23 Iul - 4:13

Nu era convins. Jun er aun bun observator si doar se uita la fata lui. Nu il privise in ochi si ii evitase privirea.
    -Nu voiam s-o ranesti. Ce e cu tine? Iti bate inima de parca cine stie ce s-a intamplat. Te deranjeaza daca stau aproape de tine? Cand eram mici mereu stateam asa. Faceam baie impreuna, acum ce ai?
    Nici nu credea ca il deranja, dar voia doar sa vada ce era in capul lui, sa i vada reactia.
Sus In jos
Choco Freak <3
Membru
Membru

MesajSubiect: Re: Calm down, take it easy...   Sam 23 Iul - 4:28

Facu ochii cat cepele. Cum sa nu ii deranjeze daca Jun statea aproape de el? Nici el nu stia de ce inima lui batuse ca o pompa cand Jun se apropiase.
    - Nu stiu, spuse el scuturand din cap. Doar ca...Asta sigur o sa sune ciudat rau. Mi-a cam placut chestia aia.
    Intoarse privirea pentru a-si ascunde fata care probabil era putin rosie. Cum sa spuna asa ceva. Lui ii suna extraordinar de penibil. Sigur Jun o sa rada de el sau mai rau o sa-l creada ciudat si n-o sa vrea sa mai iasa cu el.
Sus In jos
Inque~
Membru
Membru

MesajSubiect: Re: Calm down, take it easy...   Sam 23 Iul - 4:48

Cand il auzi, facu ochii mari. Chiar recunoscuse asta? Nu prea ii venea sa creada. Il privi insistent cateva secunde, lasandu-l in suspans. Si nu avea sa nevoie sa ii auda inima, fata lui spunea totul.
    -Ma vezi mai mult decat pe un prieten?
    Incepuse s aii bata si lui inima, normal, era putin emotionat de raspuns. Pana l aurma, era vorba d eprietenul lui pe care il cunostea de o vesnicie. Si niciodata nu se mai gandise la asta, la el in felul asta.
Sus In jos
Choco Freak <3
Membru
Membru

MesajSubiect: Re: Calm down, take it easy...   Sam 23 Iul - 4:57

Inghiti de cateva ori in sec. Il placea ma mult decat ca pe un prieten? Nu il placea? Nici el nu stia. Era prima oara camd se gandea la asta.
    -Nu stiu. E prima oara cand mi s-a intampat asta.
    Isi stranse picioarele la piept si isi rezema capul de genunchi. Ce se intampla cu el? Toata viata lui il avusese pe Jun alaturi. El il ajutase sa treaca peste orice problema si tot el ii gasise raspunsuri la intrebari pe care el le considera fara raspuns. Acum nu putea sa ii ceara un raspuns. Ii era prea rusine.
    -Tot ce stiu e ca ai fost mereu langa mine si as suferi mult daca m-ai abandona.
Sus In jos
Inque~
Membru
Membru

MesajSubiect: Re: Calm down, take it easy...   Sam 23 Iul - 5:08

Fu multumit de raspuns, dar il incurca. Nu stia ce ar fi trebuit sa faca acum, incerca sa se gandeasca, dar, pana la urma, se hotari sa nu mai ia in considerare teoriile si riscurile. Se apropie de el si isi lipi imediat buzele de ale lui. O facuse fara sa gandeasca. Probabil consecintele aveau sa vina imediat, dar el ii tinea buza inferioara intr-ale lui, fiindu-i frica sa si le mai dezlipeasca. Si le indeparta putin doar pentru a-i cuprinde cealalta buza.
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Calm down, take it easy...   

Sus In jos

Calm down, take it easy...
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Magic Girls :: Angels and Demons-
Mergi direct la: