Magic Girls
Hellau here. ;*
Bun venit pe un forum pe care nu te vei plictisii. Suna a cliseu nu ? Fa-ti cont si lasa-ne sa iti dovedim !

AcasaAcasa  HomeHome  FAQFAQ  MembriMembri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  ParteneriParteneri  

Distribuiţi | 

Schimbarile din ultimele zile

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Annie
Utilizator super-activ
Utilizator super-activ

feminin Postari : 6160
Activitate : 10984
I'm : a rockstar biatch

MesajSubiect: Schimbarile din ultimele zile   Lun 10 Sept - 5:43

Fetelor, nu ma intelegeti gersit. Iubesc cum arata forumul ! Este de'a dreptul genial... Dar as fi vrut sa fu intrebata mai intai. Wink

Sa imi spuna si mie cineva cine a schimbat , ce a mai schimbat si ce mai aveti de gand sa faceti va rog.

Sus In jos
http://www.magicgirls.org
♥ Californian Queen ♥
Semi-Activ
Semi-Activ

feminin Postari : 2095
Activitate : 4577
I'm : into you ♥♥

MesajSubiect: Re: Schimbarile din ultimele zile   Lun 10 Sept - 6:04

Mai, sincer in afara de tema nu s-au schimbat prea multe - si cred ca stii ca in afara de banner si chestia cu 'Who's on ?', pe care le-am facut eu, tema e facuta de Pochi - dar momentan niste sugestii de shimbari pe forum le-am dat acolo, in topicul 'Forum refacut'. Reintroducerea RPG-ului a fost una dintre sugestii - dar se pare ca mai lasam ceva timp sondajul pana sa vedem daca adaugam din nou categoria sau nu. Am mai zis eu ceva si despre reintroducerea catorva dintre jocuri - unele erau chiar dragute - si despre faptul ca ar trebui sa facem din nou o revista a forumului... Si la asta m-am gandit eu momentan =D

Sus In jos

Schimbarile din ultimele zile
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» zile aniversare

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Magic Girls :: For members :: Administrare-
Mergi direct la: