Magic Girls
Hellau here. ;*
Bun venit pe un forum pe care nu te vei plictisii. Suna a cliseu nu ? Fa-ti cont si lasa-ne sa iti dovedim !

AcasaAcasa  HomeHome  FAQFAQ  MembriMembri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  ParteneriParteneri  

Distribuiţi | 

Monday is a W.H.O.R.E.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
♥ Californian Queen ♥
Semi-Activ
Semi-Activ

feminin Postari : 2095
Activitate : 4605
I'm : into you ♥♥

MesajSubiect: Monday is a W.H.O.R.E.   Mier 12 Sept - 22:42

JUSTASKBITCHES
inside all of us is some wild crap

Deeeci. Daca vedeti ca persoana/persoanele dinaintea voastra a/au pus 3587651024872 intrebari aveti mila, si asteptati pana raspund. Si aveeeti grijaaa... sa nu-mi puneti aceeasi intrebare de sapte ori... Oricum dau copy - paste in cazul asta =]]

P.S. Nu-mi puneti intrebari idioate de genul: "Esti virgina?" - si da, sunt =D - sau mai stiu eu, alte intrebari banale, cum ar fi "Ce-ai mancat la micul dejun?". Intrebati chestii interesante, pe care chiar vreti sa le stiti despre mine - si pe care nu le stiti.

And one more thing... Nu accept intrebarea "Care este cel mai mare secret al tau?", pentru ca oricum voi minti sau nu va voi raspunde =D No offence, dar e o chestie pe care o stie exclusiv numai persoana mea - nu stiu nici mama, nici tata, nici BFF.

[Doar administratorii au dreptul sa vada aceasta imagine]
Sus In jos
C.
Designer
Designer

feminin Postari : 2976
Activitate : 6886
I'm : back.

MesajSubiect: Re: Monday is a W.H.O.R.E.   Joi 13 Sept - 0:06

1. Cum arata baiatul tau de vis?
2. Fumezi/consumi alcool/etc?
3. Ai un vis care se tot repeta din copilarie?
4. Cate carti ai citit vara asta?
5. Cat de mult iti doresti sa fii faimoasa?
Sus In jos
http://alittleaftermidnight.tumblr.com/
♥ Californian Queen ♥
Semi-Activ
Semi-Activ

feminin Postari : 2095
Activitate : 4605
I'm : into you ♥♥

MesajSubiect: Re: Monday is a W.H.O.R.E.   Joi 13 Sept - 0:21

1. Inalt, cu bani - la genul sa aiba un job bun si stabil si macar un apartament de doua camere acolo =)) - cu o fata draguta, corp lucrat, amuzant, intelegator, sensibil etc. - dar se gasesc atat de rar din astia =))

2. Nu fumez - decat pasiv, in baia fetelor =)). Beau doar sampanie fructata sau bere cu lamaie/ sau aia mai nou aparuta REDD`S Cranberry Crush =D Dar nu beau foarte des.

3. Nuuu...

4. Pai stai sa numaaaar... 1 2 3 ... doar 8 pentru ca am fost foaaaarte lenesa - dar am mai multe scuze de ce am citit asa putin =))

5. Nu-mi doresc sa fiu faimoasa, dar as vrea sa devin un arhitect cunoscut ;]

[Doar administratorii au dreptul sa vada aceasta imagine]
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Monday is a W.H.O.R.E.   

Sus In jos

Monday is a W.H.O.R.E.
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Magic Girls :: Magic Girls :: Ask.-
Mergi direct la: